Кошик
107 відгуків
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Людина-павук Spider Man (фігурки)

1 2

Хто в дитинстві не мріяв отримати якісь надздібності? Наприклад, неймовірну силу, швидкість, здатність літати, пересувати предмети поглядом? Звичайно ж, тепер буде набагато простіше боротися зі злом, злочинністю і всякими асоціальними елементами. Саме втілення цієї ідеї зробило історію про Людину-Павука (Spiderman) однією з найвідоміших історій про супергероїв в світі!

Фігурка людини павука 2

Пітер  Паркер   звичайний житель Нью-Йорка, що має, хіба що, здатністю влипати в неприємності. Після нещасного випадку — укусу радіоактивного павука — Пітер зауважує, що тепер може набагато більше звичайних людей. Ночами він приховує обличчя, одягає запам'ятовується костюм і вистрибує у вікно, пересуваючись за допомогою выстреливающей павутини між хмарочосами і зустрічаючись обличчям до обличчя з самими небезпечними істотами міста: адже боротися зі злом   тепер його інша, прихована життя.

Чому діти люблять Людину - Павука?

Студія Marvel, підтримавши молодих художників Стена Лі і Стіва Дитко у створенні нового образу супергероя коміксів, зробила вдалу ставку: персонаж Спайдермэна за рейтингом популярності обійшов усіх відомих на той час і створених після героїв.

Пітер Паркер стає головним героєм величезної серії коміксів, мультсеріалів, фільмів і комп'ютерних ігор. Образ відомий кожній дитині, починаючи з 7 років, і кожному дорослому: адже в цьому році йому виповнилося 56 років!

Фігурка людини павука 2

Колекційні іграшки та фігурки марвел, присвячені Людині-Павуку, є майже у кожного хлопчиська: адже кожен в душі мріє стати супергероєм, володіти суперсилою і бути таким же благородним, відважним і дотепним, як і улюблений герой коміксів і фільмів.

Які персонажі марвеловскіх коміксів і ігрові набори  порадують вашого хлопчика?

 • Фігурка Hasbro «Людина-Павук».
 • Фігурки «Людина-Павук. Повернення».
 • Фігурки нового Людини-Павука.
 • Фігурки інших персонажів з мультсеріалу.
 • Костюм супергероя Спайдермэна.
 • Зброя супергероя.

 

Дивно, але випуски коміксів про знаменитого супергероя тривають досі. Адже історії про Пітера Паркера зачіпають тему відповідальність, яку накладають здібності, тему боротьби з злочинністю, героїзм і відвагу, нетерпимість до наркотиків, користь наукових досліджень, які допомагають полегшити життя навіть супергероям за допомогою фантастичного зброї і спорядження, і ще багато правильних тим для маленького хлопчика, який вчиться розуміти світ і його боку.

Пітер Паркер попадає в самі різні ситуації, з якими підлітки стикаються щодня, він так само помиляється, так само переживає, так само трепетно ставиться до своїм близьким людям: виростила хлопчика-сироту тітки Мей, загиблому дядькові Бену  і коханій дівчині. Бути може, тому марвеловский герой став таким близьким для мільйонів підлітків у всьому світі.

Купити іграшки та рідкісні колекційні фігурки самого відомого супергероя Людини-Павука можна в асортименті інтернет-магазину «Prom.ua». Фігурка або іграшка буде доставлена в будь-яке місто України.